Trening siłowy jak go zrobić?

Cóż może wydaje się to być nieco mało prawdopodobne, ale naprawdę da się odbyć pełnowartościowy, wyczerpujący i co najważniejsze efektywny trening siłowy nie posiadając masy specjalistycznych sprzętów. Wystarczy jedynie umiejętnie wykorzystywać opór naszego ciała. Celem takiego treningu jest spalanie tkanki tłuszczowej, poprawienie kondycji mięśni. Do grupy takich ćwiczeń należą pajacyki, pompki, przysiady, biegi z wysokim unoszeniem kolan. To co w tym wszystkim jest najlepsze to to, że domowy trening siłowy przeznaczony jest absolutnie dla każdego, kto jest gotowy wykonywać go starannie i systematycznie. Oczywiście potrzebne jest też minimum wiedzy o tym jak poprawnie wykonywać każdego rodzaju ćwiczenia, aby nie zrobić sobie przy tym krzywdy nabawiając się jakiejś niepotrzebnej kontuzji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by domowy trening siłowy był dodatkiem do ćwiczeń na siłowni. Prawidłowy powinien składać się rzecz jasna z rozgrzewki, treningu właściwego i tak zwanego cooling down – wyciszenia i uspokojenia mięśni.

Previous post Craig Golias
Next post Czary ryż