Jak mądrze kupować suplementy?

Odżywki dla sportowców można nabyć w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Od nas zależy, czy damy się nabrać nieuczciwemu sprzedawcy, czy może kupimy produkt, który pomoże nam uzyskać oczekiwane efekty treningów.
Gdzie kupować?
Sklepy stacjonarne dają nam możliwość obejrzenia wszystkich produktów, poczytania ich składu oraz sprawdzenia daty przydatności do spożycia. Jeśli sprzedawca jest osobą kompetentną, na pewno pomoże nam w wyborze suplementu, który będzie dla nas odpowiedni. Sklep internetowy daje sporo wygody. Wchodzimy w odpowiednią kategorię produktów i wybieramy konkretny skład. Mamy dużo czasu na zapoznanie się z asortymentem, a kurier dostarczy nam zakupy prosto do domu. Wybierajmy jednak tylko zaufane sklepy.
Uwaga na produkty!
Nie każdy produkt, który sprzedawany jest jako suplement, w rzeczywistości nim jest. W sieci znajdziemy nieuczciwych sprzedawców, którzy będą próbowali wcisnąć nam kiepskiej jakości preparaty lub zajmują się rozprowadzaniem nielegalnych substancji, wychwalając ich szybkie działanie. Pamiętajmy, że nielegalne sterydy mogą nam poważnie zaszkodzić.

Previous post Suplement dopasowany do celu
Next post Jak dawkować suplementy?