Odżywka Carbo cena

To najtańsza i najbardziej popularna odżywka, która zwiększa naszą efektywność podczas treningów. Jej główny cel to zaopatrzenie ćwiczącego w solidną dawkę energii. Jej główny składnik to węglowodany, od nas jednak zależy który typ suplementu wybierzemy. Na rynku możemy skorzystać z wolno, średnio i szybko uwalnianych węglowodanów. Dodatkowo w składzie znaleźć możemy mnóstwo witamin niezbędnych do prawidłowej pracy naszego organizmu. Witaminy z gruby B zawarte w odżywkach typu carbo wspomogą działanie naszego układu nerwowego oraz stymulować będą nasze mięśnie do pracy. Węgle stanowią główne źródło energii otrzymywanej wraz z pożywieniem, dlatego też cena produktu jest bardzo korzystna. Jest to duża zaleta jeśli porównamy ją do efektów, jakie przynosi. Nie powinniśmy drastycznie ucinać cukrów z naszej diety, bowiem spełniają one w naszym organizmie wiele ważnych funkcji, które nie sposób zastąpić białkami i tłuszczami. Odpowiadają za wytwarzanie insuliny a także przyswajanie wapna, jednak zbyt duża ilość przekształcana jest w tkankę tłuszczową.

Previous post Przyrost masy mięśniowej odżywki
Next post Czym jest suplementacja