Różnorodność odżywek i suplementów

Wybór odżywek dla sportowców jest spory, ponieważ istnieje zapotrzebowanie na tego typu produkty. Dzięki szerokiej gamie produktów możemy znaleźć suplement, który nie tylko wspomoże nasze wysiłki podczas treningów, ale też będzie wygodny w przygotowaniu oraz smaczny.
Smaki i formy
Przeglądając ofertę sklepów internetowych lub stacjonarnych, łatwo zauważyć, że wybór suplementów to próba spełnienia oczekiwań każdego klienta. Wśród wielu smaków, jakie otrzymują sproszkowane odzywki, znajdziemy między innymi produkty jabłkowe, malinowe, ananasowe, pomarańczowe, wiśniowe, o smaku owoców leśnych czy tropikalnych. Dzięki temu spożywanie odzywek jest przyjemniejsze. Mają one też różne formy, co zapewnia wygodę użytkownikom. Jeśli nie chcemy łykać kapsułek, możemy zdecydować się na proszek do rozpuszczania w wodzie. W sklepach z artykułami dla sportowców znajdziemy tez napoje i batoniki. Te ostatnie nie tylko dobrze smakują, ale są też źródłem białka i węglowodanów. Szybka przekąska dostarcza nam cennych składników do budowy mięśni.

Previous post W jakiej formie spożywać suplementy i odżywki?
Next post Jak więc dawkować suplementy zawierające te dwa składniki?